Nieuws

VK Liedekerke jeugdploegen behalen Fairplay Certificaat

Beste leden en supporters,

We zijn verheugd om aan te kondigen dat bijna al onze jeugdploegen het fairplay certificaat hebben behaald! Op één ploeg na hebben al onze jeugdteams zich onderscheiden door hun sportieve en respectvolle gedrag op het veld. Dit certificaat, toegekend door Voetbal Vlaanderen, is een erkenning van onze inzet voor eerlijk spel en sportiviteit.

Dit certificaat benadrukt de toewijding van onze spelers, trainers en vrijwilligers aan de waarden van fairplay. We zijn trots op deze prestatie en blijven ons inzetten voor het bevorderen van sportief gedrag in al onze teams.

Met sportieve groet,

Het VK Liedekerke team

Contact

KBVB Stamnummer 9467
Terreinen : Sportcentrum ‘Heuvelkouter’
Sportlaan 2 – 1770 Liedekerke

Mail: info@vkliedekerke.be
BE21 0014 4664 8603

© Copyright 2024 – Alle rechten voorbehouden aan VK Liedekerke