Nieuws

VK Liedekerke behaalt Provinciaal Label voor jeugdvoetbal

Beste leden en supporters,

We zijn trots om aan te kondigen dat VK Liedekerke het Provinciaal label voor jeugdvoetbal heeft behaald na een succesvolle audit van het voorbije seizoen. Dit label is geldig voor de komende drie seizoenen (2024-2026) en weerspiegelt onze toewijding aan de ontwikkeling en ondersteuning van jeugdvoetbal binnen onze club.

Het behalen van dit label is een erkenning van het harde werk en de inzet van onze jeugdtrainers, coördinatoren, vrijwilligers en natuurlijk onze spelers. We blijven ons inzetten om een uitstekende omgeving te bieden waarin jonge voetballers kunnen groeien en hun vaardigheden kunnen ontwikkelen.

Met sportieve groet,

Het VK Liedekerke Team

Contact

KBVB Stamnummer 9467
Terreinen : Sportcentrum ‘Heuvelkouter’
Sportlaan 2 – 1770 Liedekerke

Mail: info@vkliedekerke.be
BE21 0014 4664 8603

© Copyright 2024 – Alle rechten voorbehouden aan VK Liedekerke